Sütlü Kahve
Ürünlerimiz

Sütlü Kahve Deck

Arasdeck Sütlü Kahve Deck Kompozit deck uygulanan yerlede eskiyemeyen görünüm vardır. Ahşap deck’i tercih edenler bakımları ve cilalarından dolayı sıkıntı yaşamaktadır. Kompozit Deck cila, boya, kabarma, yanma gibi şeyler de hiç bir ihtiyacı yoktur. Gizli Klipslerle kendi kompozit karkasına veya demir yada galveniz gibi profillerin üzerine uygulanmaktadır. Kesinlikle kaymaz yüzeye sahiptir. Diğer zeminler den ayıran özelliği kaymaz ve su toplamaz kendi boşlukların dan suyu zeminin altına aktarır. İLETİŞİM

Sütlü Kahve Deck Arasdeck Zemin Sistemleri

Kompozit deck olarak bilinmekte olan yer kaplaması, plastik ve kimyasal olarak türlerinden oluşan bir kaplama türüdür. Diğer yer kaplamalarında üstün olan özelliklerinden bir tanesi dış mekanlar için tam uyumlu olmasıdır. 10 yıldan uzun bir süredir Dünya üzerinde birçok yerde kullanılmaya devam ediyor. Özellikle son zamanlarda ülkemizde de kullanımının yaygınlaşmasıyla beraber insanların ilgisini çekmeyi başardı. Türkiye’de kompozit deck malzemesi için hizmet veren firmalardan birisi olan Arasdeck yıllardır oluşturduğu güvenilir hizmet anlayışı ile bir çok kişi tarafından tercih edilmekte.

Dış mekanlarda kullanmak için uygun olarak üretilmekte olan bu yapı malzemesi, yağmur be kar gibi dış etkilere karşı fiziksel yapısını bozmuyor.

Yüzde 50 geri dönüşümlü olarak üretilmekte olan bu madde tamamen doğal yöntemlerle elde ediliyor. Yarısı ağaç talaşı yarısı da polimer madde olarak biliniyor. Aynı zamanda sağlıklı bir şekilde dayanabilmesi için mantar önleyici, parazit ve küf önleyici gibi çeşitli kimyasal maddeler de yapısına katılıyor. Suyu içine emen bir kimyasal yapısı olmadığı için insanlar, dış mekanlarda yer kaplaması için kompozit deck malzemesini sıklıkla tercih ediyor.

Uzun yıllardır Türkiye’de dahil olamak üzere tüm dünyada milyonlarca ev ve i şyerinde tercih edilen kompozit deck özellikleri ve kalitesi ile bir çok kolaylık sağlamakta. Üzerinde oluşan lekelere karşı da hızlı bir şekilde müdahale edebildiğiniz için oldukça konforlu bir yapı malzemesidir. Bu nedenle bir çok kişi tarafından tercih edilmektedir.

【Kompozit Deck Yapılan Yerler】

 

➥ Havuz Kenarları
➥Çay Bahçeleri
➥Cafe ve Restoranlar
➥ Kamelya Zeminleri
➥Bahçe ve Dış Mekanlar
➥ Site İçerisinde Köprü Geçişleri

2 Yorum

    • arasdeck

      Merhaba Levent Bey. Sizlerin memnun kalması için elimiz den gelen en iyi performans ile çalışmaktayız. Sizlerin memnun kalması için her zaman işimiz de en iyi olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder iyi günler dileriz Levent Bey.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın 0531 209 70 42